Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eredivisie

Klubi holandez i PSV Eindhovenit është treguar i ashpër  me tifozin që sulmoi portierin serb Dmitrovic në ndeshjen e Europa League-s. Drejtuesit e kësaj...

Feyenoordi triumfon ndaj Ajaxit

Eredivisie

Feyenoordi ia del të triumfojë në krye-sfidën e javës në kampionatin holandez ndaj Ajaxit dhe të hedhë një hap të madh drejt titullit kampion....

Eredivisie

Feyenoordi konfirmohet edhe një herë tjetër si forcë e parë në Eredivisie. Roterdamasit marshojnë përpara drejt objektivit të titullit kampion, teksa fituan me përmbysje...

Eredivisie

Xavi Simons po zhvillon një edicion mjaft të mirë me PSV teksa deri më tani ka shënuar 11 gola. Ai është shënuesi i dytë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?