Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Thomas Muller është tashmë në historinë e Bayernit të Mynihut, por nga sot ai me të drejtë hyn në legjendën e klubit. Sulmuesi gjerman...

VIDEO/ Gol dhe asist ndaj Wolfsburgut, sulmuesi shqiptar mbyll sezonin në mënyrë perfekte

Bundesliga

Brajan Gruda ka mbyllur me gol sezonin e tij të parë si protagonist në Bundesligë. Sulmuesi 19-vjeçar shqiptar, i cili debutoi me Mainzin në...

Bundesliga

Bayer Leverkusen fitoi titullin kampion të Bundesliga-s për herë të parë në historinë e klubit të “aspirinave”. Leverkusen ishte dominues i padiskutueshëm i këtij...

Bundesliga

Marco Reus luajti këtë të shtunë ndeshjen e tij të fundit në “Signal Iduna Park”, me sulmuesin që pas finales së Champions Leagu do...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?