Connect with us

Hi, what are you looking for?

Miqësorja me Slloveninë, Shkëmbi publikon listën e Shqipërisë U17 Miqësorja me Slloveninë, Shkëmbi publikon listën e Shqipërisë U17

Moshat Kuqezi

Kombëtarja shqiptare U-17 do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Sllovenisë më datë 18 prill, në ora 11:00, në Ajdovščina Slloveni. Kjo do të...

Kombëtare

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ishte i ftuar nëpërmjet një lidhje live në emision sportiv “Sport Elite” që drejtohet nga gazetarja Qeqa Krelani. Kreu...

Kombëtare

E premtja e datës 12 prill, është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë për trajnerin e Kombëtares shqiptare, Sylvio Mendes Campos Junior, i...

Itali

Panik për Elseid Hysajn dhe familjen e tij teksa Ferrari i mbrojtësit shkodran mori flakë papritur. Lojtari i kombëtares dhe vjehrri i tij ishin...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?