Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Anglia siguroi fitoren e dytë radhazi në eliminatoret e Euro 2024 pas asaj 1-2 përballë Italisë në Napoli. Ndërkohë që festuan edhe Islanda dhe...

Euro 2024

Anglia e mbylli në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Ukrainës, përballje që po transmetohet në SuperSport 2. “Tre Luanët” nisën fushatën eliminatore...

Legjionarët

Qarabag po luan një miqësore përballë Galatasaray, sfidë ku Redon Xhixha ka gjetur rrugën e rrjetës. Turqit kaluan në avantazh të parët në minutën...

Sylvinho: Shqipëria është gati!

Kombëtare

Sylvinho është gati. Trajneri brazilian do të debutojë në pankinën e Shqipërisë pikërisht mbrëmjen e të hënës në Varshavë, ndaj Polonisë, në ndeshjen e...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?