Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

12 eurodeputetë kërkojnë përjashtimin e Izraelit nga të gjithë kompeticionet e organizuara nga FIFA dhe UEFA. Veprim të cilin kërkuan edhe 12 Federata të...

Nations League

Belgjika dhe Franca (dhe Izraeli), Italia sërish në një “grup ferri”. Në fakt, italianët duhet të jenë mësuar mes shortin e pamëshirshëm për ra....

Nations League

Në lidhje të drejtpërdrejtë nga Parisi me SuperSportin dha opinionin e tij edhe Samir Ujkani, tashmë në rol drejtuesi në përfaqësuesen e Kosovës. Si...

Nations League

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho, komentoi shortin e Nations League nga Parisi, duke u shprehur se grupi është shumë i vështirë por fokusi për momentin...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?