Connect with us

Hi, what are you looking for?

Basketboll

Jashtë fushe për të paktën tri javë. Phoenix Suns kanë komunikuar zyrtarisht diagnozën dhe prognozën e rikuperimit për Kevin Durant, ndrydhje e kaviljes së...

Basketboll

Shawn Kemp, një nga lojtarët më të njohur të NBA-së të viteve 1990, u arrestua dhe u burgos në burgun e Pierce County (Washington)...

Basketboll

Me rastin e 60-vjetorit (17 janar 1963), Michael Jordan, legjenda e basketbollit amerikan, ka vendosur të dhurojë 10 milionë dollarë, rreth 9.4 milionë euro,...

Basketboll

Supersfida mes Golden State dhe LA Lakers dhuroi shumë emocione, me kampionët në fuqi që u u mundën 109-103 nga Lakers. Edhe pse mungonin...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?