Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

PSG përmbysi 1-4 Barcelonën dhe siguroi rikthimin pas tri vitesh në gjysmëfinalet e Champions League. Tifozët e kampionëve të Francës kanë nisur të ëndërrojnë...

Champions League

PSG fitoi 1-4 në Spanjë përballë Barcelonës, rezultat që i siguroi kualifikimin në gjysmëfinalet e Champions League. Raund ku do të sfidojë gjermanët e...

Francë

Toulouse është skuadra me moshën mesatare më të vogël nga pesë ligat kryesore. Ekipi i cili drejtohet nga spanjolli Carles Martinez mban vendin e...

Champions League

Në Francë nuk janë të kënaqur me punën e Luis Enriques në pankinën e PSG-së. Kampionët e Francës humbën 2-3 çerekfinalen e parë të...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?