Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

Zyrtarët e Paris Saint-Germain janë duke finalizuar ofertën e dytë që do t’i paraqesin Lionel Messit për të rinovuar kontratën e tij, e cila...

Ligue 1

Jean-Michel Aulas, presidenti i Lyonit, foli për RMC Sport mbi situatën e skuadrës së tij, që pas 28 ndeshjes mban vendin e 10-të në...

Ligue 1

Shtatë humbje në 17 ndeshje në të gjitha garat: këto janë statistikat e Christophe Galtier në krye të PSG-së që nga janari. Pas një...

Ligue 1

Paris Saint-Germain nuk po mundet të dalë dot nga krizë dhe këtë e tregoi edhe në sfidën e fundit në kampionat ndaj Rennes, të...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?