Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

E ardhmja e Lionel Messit, Kylian Mbappe dhe Sergio Ramos te Paris Saint-Germain është gjithmonë në çështje diskutimi kudo. Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi,...

Ligue 1

Nasser Al Khelaïfi, sërish në telashe. Hicham Karmoussi, ish-shërbyesi i presidentit të PSG-së për më shumë se një dekadë, ka paraqitur një padi në...

Francë

Sergio Ramos me shumë mundësi do të vazhdojë qëndrimin e tij në Francë te Paris Saint-Germain Ish-kapitenit të Real Madridit shumë shpejt i skadon...

Pepe refuzon rikthimin te Arsenali

Ligue 1

Nicolas Pepe dëshiron ta vazhdojë karrierën në Ligue 1 te Nice, edhe pas përfundimit të huazimit. Sulmuesi anësor, i blerë nga Arsenali për 80...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?