Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

12 eurodeputetë kërkojnë përjashtimin e Izraelit nga të gjithë kompeticionet e organizuara nga FIFA dhe UEFA. Veprim të cilin kërkuan edhe 12 Federata të...

Poloni me mungesa ndaj Shqipërisë

Eliminatore

Probleme te Polonia pak ditë para ndeshjes kundër kombëtares Shqiptare, e vlefshme për eliminatoret e kampionatit europian “Euro 2024”. Sipas mediave vendase, portieri i...

Eliminatore

Polonia pësoi një disfatë të rëndë në transfertë ndaj Moldavisë me shifrat 3-2. Në ndeshjen kualifikuese të Euro 2024, aty ku pjesë e Grupit...

Shumë minuta dhe formë e mirë, optimizëm te kuqezinjtë pra eliminatoreve

Eliminatore

Kristjan Asllani realizoi një perlë të vërtetë në fitoren e Shqipërisë përballë Ishujve Faroe në transfertë me rezultatin 1-3. Supergoli i futbollistit të Interit...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?
More Posts