Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Një episod i pakëndshëm u regjistrua në minutat e fundit të ndeshjes së Conference League mes Sivasspor dhe Fiorentina të luajtur në Turqi. Mesfushori...

Shorti i Conference League

Conference League

Është hedhur në Nion të Zvicrës edhe shorti për fazën çerekfinale në Conference Leagues, teksa goglat kanë dhuruar përballjen e Fiorentinës me polakët e...

Conference League

Në orën 13:00 dhe 14:00 SuperSporti do të transmetojë “Live” shortin që do të përcaktojë çiftet çerekfinaliste të Europa League dhe Conference League. Sipas...

Conference League

Pas disfatës në Olimpico me rezultatin 1-2, Lazio bie edhe në transfertë ndaj holandezëve të AZ Alkmaar. Bardhekaltërit u mposhtën me të njëjtat shifra...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?