Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Olympiacosi feston në çerekfinalen e parë të Conference League përballë Fenerbahces. Skuadra nga Pireu mposhti 3-2 ekipin nga Stambolli, ndërkohë që asnjë gol nuk...

Conference League

UEFA Conference League do ngrejë siparin e fazës çerekfinale këtë të enjte, me duele tepër interesante dhe që premtojnë shumë. Dy takimet e para...

Conference League

Ballkani është skuadra që ka shkruar historinë në Kosovë duke marrë dy herë radhazi pjesë në finalet e Conference League, diçka e paimagjinueshme për...

Champions League

Pozicioni i Sir Jim Ratcliffe si kreu i operacioneve të futbollit te Manchester United, mund të ketë pasoja të rënda nëse klubi kualifikohet për...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?