Connect with us

Hi, what are you looking for?

Van Nistelrooy rrëfen pengun e karrierës Van Nistelrooy rrëfen pengun e karrierës

Futboll

Van Nistelrooy rrëfen pengun e karrierës. Ish-sulmuesi holandez ka hapur një etapë të re në karrierë si trajner i PSV Eindhoven. Ai është në...

Futboll

Fati dhe e ardhmja e Sergino Dest nuk do të jetë te Milani. Sipas raportimeve të medieve italiane, Maldini dhe Massara kanë vendosur të...

Futboll

Nicolo Zaniolo mori të gjithë vëmendjen gjatë merkatos së dimrit, me sulmuesin i cili u largua drejt Galatasaray. Lexo edhe:  Rregullat e reja të...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka firmosur një kontratë të rëndësishme bashkëpunimi 4-vjeҫare me kompaninë e njohur ndërkombëtare “Match Worn Shirts”. Kjo kompani ka një...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?