Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Dy goditje në “limite”, Bylisi përforcon sulmin me një brazilian

Bylisi ka bërë dy përforcime në “limitet” e merkatos së dimrit. Klubi ballshiot ka prezantuar Jo Santos si sulmuesin e ri të skuadrës së Naxhi Shensojit, ndërkohë që Bylisi ka federuar edhe një sulmues tjetër.

Santos është 31 vjeç dhe luan si sulmues i majtë. Përveç disa aventurave në vendlindje, lojtari brazilian ka luajtur edhe në Portugali, Moldavi, Rumani, Letoni, Bahrein, Poloni dhe Kazakistan.

 

NJOFTIMI I BYLISIT

Zyrtare! Bylisi bën dy supergoditje në sulm në limite!

Braziliani Jo Santos është sulmues i majtë, me “CV” të pasur dhe eksperiencë në disa shtete. Po ashtu, një tjetër sulmues me “CV” të pasur është regjistruar në sistem si përforcim nga klubi ynë. Të dy lojtarët pritet që së shpejti të bashkohen me skuadrën tonë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...