Boks

Floyd Mayweather stërvitje në orën 4 të mëngjesit

Floyd Mayweather i vendosur për të fituar përballë Mc Gregor. Boksieri amerikan ka postuar disa foto në Instagram, teksa shihet që po zhvillon përgatitjet e fundit për supersfidën e datës 26 Gusht kundër McGregor në T-Mobile Arena, në Las vegas. E vecanta në stërvitjen e radhës të rekordmenit  është se Mayweather në fotot e postuara prej tij shihet që ushtrohet në orën 04:00 të mëngjesit.

Boksieri duket se nuk dëshiron t’ja lërë asgjë rastësisë edhe pse ai shihet si favorit përballë irlandezit, me këtë të fundit që pretendon se do ta mposhtë kundërshtarin e tij brënda katër raundeve.  Meyweahter i rikthet ringut pas një periudhe të gjatë pushimi. Dueli i tij i fundit daton në shtator të 2015. Rekordmeni amerikan me 49 fitore dhe asnjë humbje duket shumë i vendosur për ta fituar duelin e mijëvjecarit, një gjë të tillë e verteton dhe stërvitja e tij në orët e para të mëngjesit.  Deri më sot Mayweather nuk ka njohur rivalë, nga ana tjetër irlandezi McGregor është bindur se do ta rrëzojë mitin. Cdo dilem do të marrë fund më 26 Gusht, në Las Vegas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency