Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

“Zuskë dhe lopë e çmendur”, zbulohen etiketimet e Giggs për ish-të fejuarën

Ka nisur procesi kundër ish-futbollistit të Manchester United, Ryan Giggs, i akuzuar për dhunë nga ish-e fejuara, Kate Greville. Nga sa ka dalë deri tani në gjykatë, është evidentuar se uellsiani e etiketonte si “zuskë dhe lopë budallaqe” ish të fejuarën e tij.

Ndërkohë, vetë Kate zbulon se kur e ka akuzuar Giggs-in për tradhti, ky i fundit ka reaguar duke e qëlluar me shpulla. Edhe motra e Kate, Emma akuzon se ka qenë dëshmitare e sherrit dhe dhunës së Giggs.

Kate e ka quajtur një marrëdhënie toksike atë me ish-futbollistin e njohur, duke zbuluar se në fillim çdo gjë shkonte mirë, por më pas vetë Giggs u bë shumë i dhunshëm dhe ndërkohë, gjatë asaj kohe, zbulohet se ka pasur të paktën edhe 8 lidhje intime të tjera.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...