Kategoria e Parë

Apolonia gati për rifillimin e kampionatit, dy titullarë besojnë te ngjitja në Superiore!

Apolonia ka qenë gjithmonë një prodhuese talentesh për futbollin shqiptar dhe shumë prej lojtarëve të Superiores apo dhe futbollistë të kombëtares, në të shkuarën kanë mbajtur veshur fanellat e klubit fierak. Aktualisht një pjesë e mirë e lojtarëve të ekipit Shpresa vijnë gjithashtu nga Apolonia, skuadër që po lufton për t’u ngjitur në Superiore, ku rivaliteti është i madh me Lushnjën dhe Pogradecin. Mesfushori Aleksander Zaimaj dhe portieri Romeo Harizaj shprehen besimplotë se këtë vit jeshilët do të rikthehen mes më të mirëve.Ndërkohë që Aleksandër Zaimaj forcën e Apolonisë e shikon te oreksi i lojtarëve për fitore.

Apolonia këtë vit ka befasuar dhe në Kupë ku kundërshtari do të jetë Kukësi. Një emër i madh, por Apolonia kërkon sërish surprizën. Për Zaimajn kjo sfidë do të jetë dhe një vitirinë e mirë për futbollistët e ekipit për të rënë në sy.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency