Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Behiratche: Betejë në Laç, rinisemi nga e para si një bllok unik

Tjetër test i vështirë për Dinamo Cityn, që nesër (e enjte) luan në Laç. 18 herë kampionët e Shqipërisë po vuajnë në javët e para.

Përkrah trajnerit Di Biagio në konferencën për shtypin përpara transferts kurbinase, ishte edhe Jocelin Behiratche.

“Do të jetë ndeshje e luftuar, e vështirë për t’u përballur, por gjithsesi jo e pamundur për t’u fituar.

Lexo edhe:

Mbrojtja? Normale që kemi pësuar gola të lehtë për lojtarët që kemi, por kemi për t’u përmirësuar. Ndaj të vazhdojmë në të njëjtën rrugë.

Nuk është çështja e vetëm një lojtari, thjesht kemi nevojë për të gjithë. Të gjithë duhet të rrëmojmë në të njëjtin drejtim.

Të bashkohemi dhe t’ja nisim nga e para si një bllok unik”, u shpreh qendërmbrojtësi nga Bregu i Fildishtë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...