Premier League

Ben White objektivi i Klopp për mbrojtjen e Liverpoolit!

Liverpool ka si objektiv kryesor përforcimin e repartit të mbrojtjes për sezonin e ardhshëm. The Reds janë në krizë pikërisht për mungesat në prapavijë për shkak të dëmtimesh dhe Klopp tashmë ka shënjestruar objektivat, ku njëri prej tyre është Ben White. 23-vjeçar po bën shumë mire me Brighton prej 2 sezonesh dhe ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të klubit që prej kohësh po e vëzhgojnë duke u bindur për aftësitë e lojtarit. White ka një kontratë të gjatë deri në 2024 me Brighton por me një ofertë deri në 30 milionë euro, palët mund të arrijnë në një marrëveshje në verë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency