Merkato

Cancelo drejt largimit nga Juve, e kërkojnë gjigantët spanjollë

Aventura e Joao Cancelos te Juventusi është e destinuar të përfundojë pas vetëm një sezoni, pasi ndonëse ka nisur grumbullimin nën urdhrat e Sarrit, portugezi nuk bën pjesë në projektin e klubit dhe pret të mësojë destinacionin e ri.

Fillimisht ishte Manchester City që tentoi të marrë në Angli mbrojtësin e djathtë, por oferta prej 45 milionë eurosh e anglezëve, ishte shumë larg 60 milionëve të pretenduara nga Juventusi, që një vit më parë shpenzoi vetëm 40 për ta marrë nga Valencia.

Së fundi në garë për shërbimet e Joao Cancelos është hedhur Barcelona, që nuk është bindur nga Semedo dhe kërkon pikërisht ish mbrojtësin e Valencias, për t’i besuar korsinë e djathtë, duke qenë e bindur te shpejtësia dhe teknika e lartë e tij.

Klubi katalan ka kërkuar informacionet e para mbi mundësinë e transferimit të Cancelos dhe ka gjetur gatishmërinë e Juventusit për të negociuar, por ende nuk dihet gatishmëria e spanjollëve për të paguar 60 milionë eurot e kërkuar nga bardhezsinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency