Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Talenti i Athletic Bilbao-s, Nico Williams ishte një ndër emrat më në formë të kampionëve të EURO 2024, skuadrës së Spanjës. Një formë që...

Featured

Dy lojtarë të Roma-s, Paulo Dybala dhe Leandro Paredes u ka thënë “JO” milionave nga Arabia Saudite ose të paktën kështu raportojnë mediet italiane....

Featured

Joshua Kimmich ka hyrë në vitin e fundit të kontratës me Bayern Munich, teksa rinovimi nuk duket në planet e palëve respektive. Për këtë...

Angli

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola u ka dhënë fund thashethemeve për të ardhmen e Kevin De Bruyne, ndërsa ka deklaruar se belgu nuk...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?