IPKO Superliga

Enea Koliçi lë Superioren, i bashkohet Gjilanit në Kosovë

Enea Koliçi lë pas pesë vitesh Kategorinë Superiore dhe transferohet në IPKO Superligën e Kosovës. Portieri Pogradec ka nënshkruar kontratë me ekipin e Gjilanit, që drejtohet nga trajneri Gentian Mezani. Në njoftimin e klubit kosovar shkruhet se “Koliçi ka përvojë të madhe si futbollist, pasi më parë ka “siguruar” portat e shumë skuadrave në Greqia dhe Shqipëri.

Karrierën e tij si futbollist Koliçi e nisi te Iraklisi në Greqi, ku gjithashtu ka luajtur me ekipe të tjera greke si Olympiacos Volos. Në Shqipëri Koliçi ka mbrojtur portën e Flamurtarit, Kukësit e Skënderbeut të Korçës.

Prezantimi i futbollistit të ri të skuadrës kuqebardhë do të bëhet gjatë ditëve në vijim.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency