Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Wanda Nara shfaqet me “look” të ri

Wanda Nara vijon të “shijojë beqarinë”, pas ndarjes nga sulmuesi argjentinas Mauro Icardi dhe së fundi ka gjetur një tjetër mënyrë për të tërhequr vëmendjen.

Modelja argjentinase ka vendosur të ndryshojë look, duke u shfaqur me flokë të lyer në gështenjë. Por përtej të gjithave, Wanda ka kënaqur jo pak rreth 15 milionë ndjekësit e saj, me pozat e reja me bikini, ku nuk ngurron të nxjerrë në pah hiret e saj.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...