Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ish-sulmuesi i Interit bën "supergol" Ish-sulmuesi i Interit bën "supergol"

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Dani Alves hyn në grevë urie

Gossip

Dani Alves hyn në grevë urie. Ish-mbrojtësi i Barcelonës është në burg prej më shumë se 50 ditësh, pasi akuzohet se ka përdhunuar një...

Gossip

Joana Sanz, bashkëshortja e Daniel Alves, ka bërë publike këtë të mërkurë divorcin nga lojtari i arrestuar që prej janarit në Barcelonë, i akuzuar...

Futboll

CR7, në moshën 38-vjeçare dhe pasi ka fituar praktikisht gjithçka, ka vendosur “të martohet” me kauzën e praruar saudite të Al Nassr. Vështirë t’u...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?