Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Vazhdojnë debatet për ndarjen e Kakásë nga ish-bashkëshortja e tij, Carol Celico. Ajo pretendoi se u divorcua nga ish-futbollisti i Milanit dhe Realit pasi...

Fun

Mesut Özil, ish-futbollist i Realit të Madridit dhe Arsenalit (për të përmendur më kryesoret), tashmë 35 vjeç, i ka bërë një transformim radikal fizikut...

Futboll

Joana Sanz, bashkëshortja e Daniel Alvesit, konfirmoi se qëndron krah ish-lojtarit, i cili javën e kaluar u lirua nga burgu me kusht, pasi depozitoi...

Formula 1

Lewis Hamilton ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka zbuluar qëllimet dhe të ardhmen e tij pasi ta mbyllë karrierën në Formula 1...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?