Formula 1

Hamilton: Ky ishte Botërori më i vëshitrë që kam fituar

Lewis Hamilton nuk fshihet dhe e pranon se titulli i këtij sezoni ka qenë më i vështiri për të në karrierë. Në garën e Meksikës pak ditë më parë piloti britanik u shpall zyrtarisht kampion Bote në Formula 1 për herë të 4-t në karrierë. Në një intervistë Hamilton theksoi se këtë vit Ferrari ishte shumë i fortë dhe për të misioni për të fituar titullin bëhej gjithnjë e më i vështirë, por anglezi nënvizoi se është shumë i lumtur që ia doli të shpallej kampion Bote.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency