Përfaqësuesja

Kosova U-21 i jep leksion Shqipërisë, 4 gola Andorrës për kreun e grupit

Ndryshe nga Shqipëria U-21 që vuajti dhe në fund u largua nga Andorra me një barazim 2-2, Kosova e 21-vjeçarëve i ka nisur në mënyrën më të mirë eliminatoret e kampionatit europian të vitit 2021, pasi ka marrë një fitore të thellë dhe shumë të thjeshtë në transfertën e Andorras. Skuadra e Rafet Prekazit zgjidhi gjithçka që në pjesën e parë duke realizuar plot 4 gola me Gashin, Dakun, Memën dhe Abedinin. Në fraksionin e dytë Kosova U-21 menaxhoi rezultatin dhe me këtë fitore u ngjit menjëherë në krye të grupit 3 eliminator me 3 pikë, duke lënë pas Turqinë falë goleavarazhit më të mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency