Serie A

Lazio prezanton pasuesin e De Vrij në mbrojtje

Në të njëjtën ditë që Interi prezantoi zyrtarisht Stefan De Vrij si afrimin më të ri, Lazio prezantoi në kryeqytetin italian zëvendësuesin e holandezit.

Bëhet fjalë për Francesco Acerbin, i cili erdhi nga Sassuolo dhe do të mbulojë vendin e lënë bosh nga De Vrij, para portierit Thomas Strakosha.

30-vjeçari ishte një nga preferencat e trajnerit bardhekaltër Simone Inzaghi, i cili këmbënguli shumë për të sjellë mbrojtësin në Romë, ku ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare.

Francesco Acerbi ka një CV të pasur në Serinë A, ku ka luajtur për skuadra si Chievo e Mialni, por formën më të mirë të tij e ka treguar te Sassuolo, ku luan që prej sezonit 2013.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency