Serie A

Më e keqja ka kaluar, Dybala qetëson fansat!

Paulo Dybala është një nga 3 lojtarët e Juventusit që ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Me një postim në Instagram “La Joya” ka qetësuar fansat e tij. “Jemi mirë” shkruan Dybala dy fjalë që shoqërohen me një ok të madh në foto që tregojnë gjëndjen shëndetësore të Paulo dhe të fejuarës së tij Oriana Sabatini. Faza më e keqe e virusit ka kaluar për çiftin Dybala-Sabatini dhe pak nga pak të dy personazhet publikë po shkojnë drejt shërimit të plotë. Përveç Paulo Dybalas në shtëpinë e Juves kanë rezultuar pozitiv me koronavirus edhe Daniele Rugani e Blaise Matuidi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency