Përfaqësuesja

Ndryshon programi i Kosovës, zëvendësohen dy miqësore

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se për shkak që qeveria e Kazakistanit nuk e lejon përfaqësuesen e këtij vendi të udhëtojë për në Kosovë, ndeshja miqësore Kosovë-Kazakistan, që ishte programuar për t’u zhvilluar më 4 qershor, në Prishtinë, , është anuluar. Në këtë datë, Dardanët do të luajnë miqësore me Maltën, në Austri. Ndërkohë, miqësorja tjetër e paraparë për t’u zhvilluar në Antalia, më 8 qershor, kundër Komorosit, do të zëvendësohet me Guinenë, pasi Komorosi për shkak të masave të marra për parandalimin e përhapjes së Covid-19, e ka të pamundur të udhëtojë në këtë datë në Antalia.

Dardanët gjatë muajit qershor do të zhvillojnë katër miqësore. Fillimisht, më 1 qershor, do të përballen me San Marinon, në “Fadil Vokrri”, e më pas do të udhëtojnë në Austri për t’u përballur me Maltën (më 4 qershor),  më pas do të udhëtojnë në Antalia, ku do të zhvillojnë miqësoret me Guinenë dhe Gambian, më 8 dhe 11 qershor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency