Premier League

Arsenali mposht konkurrencën, paguan 30 milionë euro për Saliba

Arsenali ka mposhtur konkurrencën e Tottenhamit, për të marrë shërbimet e mbrojtësit 18-vjeçar të Saint Ettienit, Willian Saliba.

Ky i fundit shkëlqeu këtë sezon në Ligue 1 dhe tërhoqi vëmendjen e shumë klubeve, por “Gunners” ia dolën të bindin klubin francez, për ta marrë në Londër.

Arsenali ofroi 30 milionë euro për kartonin e mbrojtësit dhe pranoi që Saliba të qëndrojë edhe për një vit te Saint Ettien, për të luajtur rregullisht dhe për të fituar më shumë eksperiencë.

Qendërmbrojtësi ka luajtur 19 takime në Ligue 1 dhe që prej muajit shkurt u shndërrua në një titullar të padiskutueshëm te Saint Ettien, që nga ana tjetër këmbënguli ta mbajë edhe një sezon në Francë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency