Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

VIDEO/ Gafë e pafalshme e mbrojtësit, pllakos heshtja në “Mestalla”

Gafë dhe gol në Valencia-Valladolid, që po transmetohet në SuperSport 3. Vendasit po vuajnë këtë sezon dhe rrezikojnë rënien një divizion më poshtë.

Opsion që duhet evituar me çdo kusht, pasi do të ishte një dështim i madh për një nga skuadrat më të njohura në Spanjë.

Lexo edhe:

Minuta e 6’ ka sjellë golin e parë. Valladolid kaloi në avantazh me anë të Cyle Larin. Kanadezi shfrytëzoi një gabim të Mouctar Diakhaby.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...