Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

VIDEO/ Mbappe nuk i mban më nervat, zëvendësohet dhe hedh shiritin e kapitenit

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë.

Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën e 65 në ndeshjen që po luhet me Rennes (aktualisht 0-1).

Lexo edhe: 

Mirëpo Mbappe nuk e priti aspak mirë këtë vendim të spanjollit dhe në formë kontestimi hodhi shiritin e kapitenit.

Ndërkohë, për t’u theksuar se edhe spektatorët në Parc des Princes nuk e duartrokitën francezin që u ul në stol i irrituar.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...