Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Jannik Sinner dëshiron dhe po tenton me çdo kusht të rikuperohet në kohë për Grand Slamin e dytë të vitit, Roland Garros. Por, problemi...

Sport

Rafael Nadal nuk shkoi më shumë se raundi i dytë në turneun Masters 1000 të Romës. Tenisti nga Mallorca u mposht në dy sete...

Sport

Raundi i parë në turneun e Romës u mbyll me një incident për Novak Djokovic. Teksa po firmoste autografe në dalje të fushës duke...

Sport

Rafael Nadal do të marrë pjesë në turneun e Romës, në atë që mund të jetë edhe pjesëmarrja e tij e fundit në tokën...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?