Merkato

Claudio Bravo pranë largimit nga City, kërkohet në Meksikë

Pjesë e Manchester Cityt që nga viti 2016, Claudio Bravo mund të largohet nga Citizens që gjatë muajit Janar. Kontrata e portierit me klubin anglez përfundon në fund të sezonit dhe me shumë mundësi drejtuesit e klubit nga “Etihad Stadium” nuk do t’i ofrojnë rinovimin e kontratës, pavarësisht se kohët e fundit trajneri Guardiola i ka dhënë besim.

Gjithsesi, me shumë mundësi, kiliani do të pranojë ofertën e ardhur nga kampionët meksikan të Monterrey, të cilët e shikojnë 36-vjeçarin si futbollist me eksperience.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency