Bundesliga

E duan të mëdhatë e Europës, Bauman: Asnjë nuk na kontaktuar për Rashicën!

Emri i Milot Rashicës po përmendet gjithnjë e më shumë në mediat europiane, për një transferim të mundshëm në një klub të madh gjatë kësaj vere. Skuadra si Liverpool, Borussia Dortmund, Leipzig apo edhe Napoli janë të interesuara për shërbimet e yllit të përfaqësueses së Kosovës, i cili ka një kontratë deri në 30 qershor të vitit 2022 me Werder Bremen dhe vlerësohet rreth 35 milionë euro nga klubi bardhjeshil. Megjithatë pavarsisht zërave të merkatos rreth Rashicës menaxheri i klubit nga Weser Stadion, ish-futbollisti Frank Bauman në një intervistë ka nënvizuar se asnjë klub nuk ka trokitur në derën e Werder Bremen për të biseduar rreth blerjes së kartonit të Milot Rashicës.

“Nuk ka pasur kontakte me asnjë klub. Askush nuk na ka kontaktuar, nuk ka asgjë specifike për çështjen në fjalë”, ishte deklarata e tij rreth Rashicës i cili është padyshim ylli i Werder Bremen dhe tek i cili varen thuajse të gjitha shpresat e kësaj skuadre për mbijetesën në elitën e futbollit gjerman. Në këtë sezon 23-vjeçari kosovar është aktivizuar në 23 takime me Werder Bremen dhe ka arritur të realizojë 7 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency