Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Kolo Muani te Bayern? Tuchel: Nuk do e konfirmoj, kemi temë tjetër tani

Emri i sulmuesit të Eintracht Frankfurt, Randal Kolo Muani është lidhur së fundmi me një transferim te Bayern Munich.

Duke folur për mediet, trajneri i kampionëve në fuqi të Gjermanisë, Thomas Tuchel u shpreh se nuk e konfirmojë diçka të tillë.

Lexo edhe: 

“Nuk mund ta konfirmoj. Unë nuk do ta konfirmoja edhe nëse do të ishte kështu. Për momentin kjo nuk është një temë për të diskutuar”-tha gjermani.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...