Gossip

Modelja “shpërthyese” kroate, i kujton Neymarit se çfarë ka humbur (Foto)

Modelja e njohur kroate, Soraja Vucelic ka liruar privatësinë në Instagramin e saj, duke bërë të mundur që fansat të shohin të gjitha fotot dhe videot që ajo poston rregullisht.33-vjeçarja shpërthyese u bë e njohur për një lidhje të shkurtër që kaloi me brazilianin Neymar, ndërsa me fotot e fundit ka dashur t’i tregojë atij se çfarë ka humbur, duke nxjerrë në pah të gjitha asetet fizike.Fotot janë realizuar kryesisht në plazhin e Marbellas në Spanjë, ku modelja kroate po kalon pushimet dhe po argëtohet pa fund, por këtë herë “single”, pasi shfaqet gjithmonë e vetme para aparatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency