Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Pas super formës me Kombëtaren, Ramadani nis menjëherë punën me Lecce për transfertën e Monzas

Pas dy ndeshjeve, ku tregoi super nivel me kombëtaren shqiptare, Ylber Ramadani është rikthyer të martën te Lecce.

Mediet italiane raportojnë se mesfushori “kuqezi” ka nisur menjëherë me stërvitjen me ekipin e tij.

Lexo edhe:

Ramadani është duke punuar shumë për të qenë në formën e tij më të mirë për ndeshjen në transfertë të Lecces ndaj Monzas këtë të djelë, takim që për publikun shqiptar do transmetohet në SuperSport/Digitalb.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....