Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Prapaskena me Kane në Londër, sulmuesi kishte fëmijët dhe bashkëshorten në spital

Mbrëmjen e së hënës, bashkëshortja e Harry Kane dhe tre fëmijët e sulmuesit britanik të Bayern Munich, u përfshinë në një aksident rrugor në Gjermani. Kane, ishte në Londër i grumbulluar me bavarezët për ndeshjen e Champions League ndaj Arsenal.

Lexo edhe:

Mirëpo, për fat të mirë aksidenti nuk ishte i rëndë dhe sulmuesi pasi u sigurua se familjarët e tij ishin shëndoshë e mirë, vendosi të mos e braktiste skuadrën.

Tre fëmijët e Kane, Ivy shtatëvjeçar, Vivienne pesëvjeçare dhe Louis trevjeçar, u transportuan në spital, por kjo vetëm si një masë sigurie për disa analiza pasi për fat nuk patën dëme madhore.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...