Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ “Hajde Gëzuar”, Pavard uron shqip kuqezinjtë, Bajrami e sfidon: Mbappe kundër Ismajlit

VIDEO/ "Hajde Gëzuar", Pavard uron shqip kuqezinjtë, Bajrami e sfidon: Mbappe kundër Ismajlit
VIDEO/ "Hajde Gëzuar", Pavard uron shqip kuqezinjtë, Bajrami e sfidon: Mbappe kundër Ismajlit

Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi LIVE për disa minuta, rrugës nga stadiumi për në aeroport.

Festës së kuqezinjve iu bashkua edhe mbrojtësi francez i Interit, i cili zgjodhi të komentojë në gjuhën shqipe. ‘Hajde Gëzuar’, shkroi Pavard, ndërsa e menjëhershme ishte edhe batuta e Bajramit, që e ftoi në duel në Europian…

Lexo edhe:

“Pavard, shihemi në Europian. Shqipëri-Francë, Mbappe kundër Ismajlit”, tha Bajrami, teksa Asllani nuk ngurroi të falënderojë shokun e ekipit.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....