Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Emri numër një në listën e Liverpooli për të zëvendësuar Jurgen Klopp, është Ruben Amorim i Sportingut të Lisbonës. 39-vjeçari shihet si kandidati i...

Premier League

Barazim 2-2 në Bournemouth-Manchester United. Vendasit kaluan dy herë në avantazh, por në të dy rastet reagoi kapiteni Bruno Fernandes. Dominic Solanke dhe Justin...

Man. City i bën 5 gola Lutonit dhe ngjitet në krye, fiton edhe Brentfordi i Strakoshës

Premier League

Manchester City bën mirë detyrat e shtëpisë, duke marrë një tjetër fitore, këtë herë me rezultatin e thellë 5-1 ndaj Lutonit dhe duke u...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?