Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Jo vetëm Henderson, një tjetër yll i Liverpool drejt Arabisë Saudite

Ashtu si Jordan Henderson, edhe Fabinho me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool, duke shkuar në Arabinë Saudite.

Sipas raportimeve të medieve britanike, braziliani nuk udhëtoi sot me skuadrën, e cila ka fluturuar drejt Gjermanisë për t’u përgatitur për sezonin e ri, pasi “The Reds” po shqyrtojnë një ofertë prej 46 milionë eurosh nga Al-Ittihad.

Lexo edhe:

29-vjeçari, Fabinho mbërriti në Liverpool në vitin 2018 dhe fitoi Champions League dhe Premier League me “The Reds”.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...