Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Të ofroj 250 mijë $ për thithkat…”, sfidohet “ylli” i golfit

Paige Spiranac, një lojtare profesioniste golfi, me mbi 4 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë një ofertë nga shtëpia pornografike Camsoda prej 250 mijë dollarësh për të vërtetuar se ajo ka thithka natyrale dhe jo proteza të ngjitura.

“Camsoda” pohon se gjithçka që do të duhej të bënte është një shfaqje live 30-minutëshe duke treguar thithkat e saj… dhe më pas ajo do të ketë në llogarinë e saj një çerek milioni më shumë.

Lexo edhe:

“Përmes kamerës do të kishit mundësinë unike për të vërtetuar se ata që urrejnë e kanë gabim. Kush beson vërtet që nuk keni një palë thithka? Jemi të sigurt që gjoksi juaj është një vrimë në një. .. Ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni sa më shpejt që të jetë e mundur dhe ne mund ta rregullojmë këtë, mezi pres të dëgjoj nga ju,” ishte mesazhi nga Daryn Parker i “Camsoda-s” për Paige Spiranac.

Javën e kaluar, Paige Spiranac hodhi poshtë një komplot të supozuar informacioni rreth saj dhe iu desh të deklaronte se gjoksi i saj është aq normal sa duket, dhe se po, ajo ka thithka.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...