Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ Asllani komplimenton Seferin dhe i premton një… sufllaqe

VIDEO/ Asllani komplimenton Seferin dhe i premton një... sufllaqe
VIDEO/ Asllani komplimenton Seferin dhe i premton një... sufllaqe

Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi LIVE për disa minuta, rrugës nga stadiumi për në aeroport.

Në video bashkohet edhe Seferi, që ia merr këngës me dy mesfushorët, teksa nuk mungojnë batutat. Pasi e komplimenton për ndeshjen, Asllani i premton se do t’i japë një sufllaqe, kur të mbërrijnë në Tiranë…

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...