Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ Edhe Lautaro Martinez i bashkohet festës kuqezi: Muzika super, komplimente…

VIDEO/ Edhe Lautaro Martinez i bashkohet festës kuqezi: Muzika super, komplimente...
VIDEO/ Edhe Lautaro Martinez i bashkohet festës kuqezi: Muzika super, komplimente...

Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi LIVE për disa minuta, rrugës nga stadiumi për në aeroport.

Në video komenton edhe kapiteni i Interit, Lautaro Martinez, që fillimisht komplimenton muzikën shqiptare në sfond, teksa nuk mungojnë batutat nga Asllani e Bajrami. Më pas kapiteni zikaltër kujtohet për kualifikimin dhe komplikon sërish shokun e tij të skuadrës te Interi, Asllanin, duke i shkruar: Komplimente i çmendur!

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...