Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Zyrtare, Borussia Monchengladbach firmos me mbrojtësin e Werder Bremen

Fabio Chiarodia është  lojtari më i ri i Borussia Monchengladbach.

Në një publikim në rrjetet sociale, Monchengladbach bën me dije se mbrojtësi largohet nga Werder Bremen, për t’u bashkuar me ekipin e tyre

Lexo edhe:

Chiarodia ka firmosur deri më 20 qershor të 2027-ës me ekipin e Borussia Monchengladbach.

18-vjeçari debutoi në Bundesliga në sezonin që u mbyll, ndërsa numëron 4 paraqitje mes kampionatit dhe Kupës së Gjermanisë.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...