Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Georgina tregon vendin më të çuditshëm, ku e ka bërë me Ronaldon

Georgina tregon vendin më të çuditshëm

Georgina Rodriguez është në një lidhje të konsoliduar ne Cristiano Ronaldon prej vitit 2016, teksa së fundi në një rrëfim ka zbuluar edhe vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks me yllin portugez.

Në një dokumentar dedikuar asaj në Netflix, modelja argjentinase tha se ka qenë pikërisht një Spa, vendi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon.

Lexo edhe:

“Kisha bërë një tatuazh dhe nuk doja ta lagia krahun, ndaj gjithë ditën nuk u futa në det. Në mbrëmje kishim një Spa në dhomën e hotelit dhe u futa aty, por më pas nuk rezistuam, edhe pse mu desh të lagja krahun”, rrëfen Georgina në dokumentar.

Argjentinasja ka dy fëmijë me Cristiano Ronaldon, teksa bashkë jetojnë aktualisht në Arabinë Saudite, pasi ylli portugez është bërë pjesë e Al Nassr në kampionatin vendas.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...