Gossip

Modelja e njohur “kalëron” ish futbollistin e Liverpoolit (Foto)

I dha fund karrierës si futbollist që në vitin 2017, por Jermain Pennant duket se nuk po ia ndjen aspak mungesën sportit më popullor në botë, njëkohësisht edhe pasionit të tij, futbollit.

Ish futbollisti anglez i Liverpoolit po relaksohet në Marbella, me bashkëshorten e tij, modelen e njohur Alice Goodwin, e cila është shfaqur mahnitëse, në fotot që çifti ka përzgjedhur t’i ndajë me fansat.

Jermain Pennant ka qenë pjesë e Liverpoolit në sezonet 2006-2009, kur shikohej si një nga yjet e futbollit anglez, por që atëherë karriera e tij mori tatëpjetën dhe tani 32-vjeçari është shndërruar në një yll show-bizi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency