Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Barcelona e qartë për Cancelon, merr vendimin për mbrojtësin

Barcelona nuk ka ndërmend ta lërë Joao Cancelo të largohet.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, katalanasit tashmë po planifikojnë të ardhmen, me portugezin që është pjesë e planeve për të ardhmen.

Lexo edhe: 

Megjithatë, gjithçka do të varet nga Manchester City, klubi që zotëron kartonin e Cancelo-s.

Një formë mund të jetë edhe një huazim tjetër një-sezonal, me të drejtën e blerjes në fund të huazimit.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...