Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Shqipërisë

Pas një pushimi të gjatë, rikthehet sërish Kupa e Shqipërisë në Futsall, një kompeticion i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit. Vllaznia, Flamurtari, Tirana,...

Kategoria Superiore

Kupa e Shqipërisë për moshat U-17 dhe U-19 ka një format të ri këtë sezon futbollistik. Në garë për të fituar këtë trofe të...

Kupa e Shqipërisë

Asnjë surprizë në pesë ndeshjet e para të fazës së 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë. Të gjitha skuadrat e Superiore, pretendente për ta fituar...

Kupa e Shqipërisë

Kupa e Shqipërisë 2022-2023 do të rikthehet këtë javë me ndeshjet e para të vlefshme për turin e 1/8-ave. Të martën do të luhen...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?