Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Çështja “Galtier”, lirohet djali i birësuar i trajnerit të PSG-së

John Valovic-Galtier, djali i birësuar i trajnerit Christophe Galtier, i cili mëngjesin e kësaj të premteje është arrestuar nga policia franceze së bashku me të atin, është liruar në orët e pasdites.

Mediet franceze raportojnë se në orën 15:30 djali i Galtier është liruar, ndërsa trajneri mbahet në paraburgim.

Lexo edhe:

Trajneri i Paris Saint-Germain u arrestua nga policia franceze, pasi akuzohet se ka bërë komente diskriminuese, raciste dhe islamofobike gjatë sezonit të tij në Nice (2021-2022).

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...