Gossip

“Chinan e kishin zënë ethet, Icardi e tradhtoi Wandan me një puthje”

Çdo ditë një episod i ri në telenovelën Mauro Icardi-Wanda Nara. Këtë herë, nga Argjentina supozojnë se sulmuesi i PSG-së ia ka rrëfyer vetë Wandas tradhtinë me China Suarez.

Në fakt, bëhet fjalë vetëm për një puthje, sepse modelja e njohur për marrëdhëniet me personazhe të famshme “natën e krimit” në një hotel luksoz të Parisit ka patur ethe dhe nuk ka qenë në gjendje ta kënaqte më shumë Mauron.

Gazetarja argjentinase, Yanina Latorre, ka zbuluar një bisedë që ka pasur me Icardin:

“Më ka thënë se gjithçka kam treguar ka qenë e vërtetë. Ditën kur u takua me Chinan e kishte prenotuar dhomën e hotelit me emrin e lojtarit të polos, Facundo Llorente, ndërsa baxhanaku, Jakob von Plessen, ka fjetur në makinë. Eugenias (China) i ka dhuruar fanellën e PSG-së dhe se në telefonatën që ka pasur me të ka folur edhe Wanda.”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency