Gossip

McKennie nuk e ka mendjen te ndeshja, hutohet nga të pasmet e Dilettës (Foto)

Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta ka zënë shpesh faqet e para të mediave rozë dhe atyre sportive, pasi tërheq vëmendjen çdo fundjavë me prezantimin e saj në fushat e futbollit në Itali.

Simboli i transmetuesit të Serisë A, DAZN, këtë fundjavë raportoi për ndeshjen Verona-Juventus nga stadiumi “Bentegodi”, teksa në një moment shpërqendroi edhe mesfushorin e bardhezinjve, Weston McKennie.

Ky i fundit nuk i rezistoi tundimit për të admiruar të pasmet e Leottës, teksa kjo e fundit po kalonte para pankinës së ekipit bardhezi, megjithatë momenti u fiksua edhe nga kamerat e transmetimit dhe bëri menjëherë xhiron e botës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency